05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Laserowe wybielanie i obkurczanie warg sromowych

Okolice intymne, mimo że zazwyczaj nie są wystawiane na działanie promieniowania słonecznego, są tak samo podatne na powstawanie przebarwień jak pozostałe części naszego ciała. Ciemny koloryt warg sromowych to najczęściej dziedziczna cecha osobnicza, ale sprzyjają temu również czynniki zewnętrzne, takie jak np. wizyty w solarium. Wiele osób nie akceptuje u siebie takiego wyglądu i odczuwa skrępowanie podczas zbliżenia z partnerem. Współczesna medycyna ma skuteczne rozwiązanie – laserowy zabieg wybielający i ujędrniający okolice intymne.

Działanie i efektywność zabiegu

Wybielanie i ujędrnianie warg sromowych to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Procedura polega na naświetlaniu okolicy zabiegowej wiązką laserową. Zabieg może być nieco bolesny, dlatego stosowane jest podczas zabiegu znieczulenie w postaci nawiewu zimnego powietrza urządzeniem medycznym Cryo 6 Derma Cooler.

Wiązka laserowa stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej.W efekcie wargi sromowe ora ścianki  pochwy stają się bardziej napięte i elastyczne , w związku z czym obwód pochwy zmniejsza się  a wargi sromowe obkurczają się , stając się tym samym jędrniejszymi.

Przeciwwskazania do  wykonania zabiegu:

  • miesiączka
  • ciąża
  • infekcje dróg rodnych
  • choroby nowotworowe

Zazwyczaj wystarcza  jeden zabieg obkurczania warg sromowych oraz  pochwy. Jednak ilość zabiegów należy dobrać indywidualnie, w zależności od stopnia rozciągnięcia tkanek. Jeśli istnieje potrzeba można powtórzyć procedurę po upływie miesiąca od pierwszego zabiegu.