05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

STREFA DAY SPA

Zapraszamy do strefy day spa w Złota Clinic, stworzonej specjalnie po to, byście mogli się oddać błogiemu odprężeniu. Rozpocznijcie "dzień dla siebie" od filiżanki pysznej kawy lub herbaty, a następnie pozwólcie nam wzmocnić swój zmęczony pracą i wiecznym pośpiechem organizm, uzupełnić brak mikroelementów, poprawić elastyczność skóry. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne odbywają się przy dźwiękach relaksującej muzyki i delikatnym aromacie pobudzających olejków eterycznych.

Już jedna wizyta nie tylko ukoi Wasze zmysły, lecz także sprawi, że zyskacie promienny wygląd i z werwą stawicie czoła codziennym obowiązkom.  

PAKIET 1 - CENA 349 zł

Na program składają się trzy zabiegi: godzinny masaż całego ciała połączony z oczyszczającym naskórek peelingiem, zabieg pielęgnacyjny na twarz oraz zabieg odmładzający na dłonie.całkowity czas pakietu wynosi około 2,5 godziny

Masaż - w zależności od potrzeb: głęboki bądź delikatny, leczniczy lub relaksacyjny - rozluźni mięśnie i pozwoli pozbyć się napięcia wywołanego stresem.

Zabieg pielęgnacyjny na twarz - do wyboru: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny albo mezoterapia bezigłowa - odświeży cerę, spłyci drobne zmarszczki i blizny, zamknie rozszerzone pory, a także usunie część przebarwień. Zaaplikowane na zakończenie specjalnie dobrana ampułka oraz kojąca maska z alg złagodzą ewentualne podrażnienia i dodatkowo uszczelnią naskórek.

Intensywna regeneracja dłoni to kompleksowy zabieg, na który składają się oczyszczający peeling, odżywcza maska i nawilżający krem.

 

+ poczęstunek lambka wina i sery 

PAKIET 2 - CENA 465 ZŁ

Na program składają się dwa zabiegi: godzinny masaż całego ciała połączony z oczyszczającym naskórek peelingiem oraz zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję i dekolt.

Masaż - do wyboru: olejkami, gorącymi kamieniami bazaltowymi lub miodem, albo drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską lub klasyczny - rozluźni mięśnie i pozwoli pozbyć się napięcia wywołanego stresem.

Zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję i dekolt - do wyboru: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa lub laser frakcyjny - odświeży cerę, spłyci drobne zmarszczki i blizny, zamknie rozszerzone pory, a także usunie część przebarwień. Zaaplikowane na zakończenie specjalnie dobrana ampułka oraz kojąca maska z alg złagodzą ewentualne podrażnienia i dodatkowo uszczelnią naskórek.

 

PAKIET 3 - CENA 790 ZŁ

Na program składają się trzy zabiegi: zabieg oczyszczający skórę twarzy, szyi i dekoltu, zabieg odmładzający skórę twarzy oraz zabieg odmładzający na dłonie.

Zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję i dekolt - do wyboru: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny lub laser frakcyjny - odświeży cerę, spłyci drobne zmarszczki i blizny, zamknie rozszerzone pory, a także usunie część przebarwień. Zaaplikowana na zakończenie kojąca maska z alg złagodzi ewentualne podrażnienia i dodatkowo uszczelni naskórek.

Zabieg odmładzający skórę twarzy - na bazie retinolu, witaminy C i antyoksydantów - ujędrnia i napina skórę (skutecznie odbudowuje włókna kolagenu i elastyny oraz stymuluje pracę komórek), a także redukuje drobne niedoskonałości, takie jak plamy pigmentacyjne czy płytkie zmarszczki.

Intensywna regeneracja dłoni to kompleksowy zabieg, na który składają się oczyszczający peeling, odżywcza maska i nawilżający krem.