05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Powiększanie i modelowanie ust

JUVEDERM®ULTRA SMILE oparty na w pełni przyswajalnym przez organizm i nie powodującym efektów ubocznych kwasie hialuronowym. Rezultaty po jego użyciu są natychmiastowe i utrzymują się aż do 12 miesięcy! JUVEDERM®ULTRA SMILE dedykowany jest pacjentom, którym zależy na:

ü  korekcji asymetrycznych warg,

ü  zwiększaniu ich objętości,

ü  powiększaniu zbyt wąskich,

ü  uwydatnieniu i podkreśleniu naturalnego kształtu ust.

Wykorzystywany w preparacie kwas hialuronowy jest substancja naturalnie występującą w niemalże każdej strukturze naszego organizmu. Jego rewelacyjne właściwości pozwoliły na zastosowanie w przeróżnych działach medycyny – stosowany jest np. w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów czy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Juvederm®ULTRA umożliwia szybkie i mało bolesne zabiegi przywracające i wydobywające naturalne piękno twarzy. Dodatek środka znieczulającego w formule preparatu, niweluje nieprzyjemne doznania i zapewnia komfortowe przeprowadzenie zabiegu. Juvederm®ULTRA charakteryzuje zatem:

ü  łatwe i precyzyjne iniekcje dzięki nowoczesnej, gładkiej formule produktu,

ü  minimalizacja bólu i objawów pozabiegowych (zaczerwienienia, obrzęku) poprzez dodatek substancji znieczulające, dzięki czemu zaraz po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności, bez widocznych „dowodów” świadczących o wykonanym zabiegu.

Zabieg jest krótki (15-20 minut), a rezultaty widoczne zaraz po jego zakończeniu. W momencie kiedy efekty zaczynają się zmniejszać, zabieg można powtarzać. Po wykonanym zabiegu mogą pojawić się efekty niepożądane takie jak obrzęki lub siniaki w miejscach iniekcji (choć ryzyko to jest minimalizowane ulepszoną formułą preparatu), objawy te ustępują jednak szybko i mogą być łatwo zamaskowane przy pomocy makijażu. Jeśli utrzymują się one powyżej tygodnia, należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza, gdyż każdy zabieg iniekcyjny może nieść ze sobą ryzyko infekcji.

Długość utrzymywanie się efektów zabiegi uwarunkowana jest wieloma czynnikami, takimi jak:

ü  miejsce iniekcji,

ü  ilość wstrzykniętego preparatu,

ü  wiek,

ü  styl życia,

ü  ogólny stan zdrowia i kondycji skóry pacjenta.

 

Na około 3 dni przed planowanym zabiegiem zaleca się odstawienie aspiryny i innych leków przeciwzapalnych. W samym dniu sesji przed i po jej wykonaniu należy unikać nadmiernej mimiki twarzy, niepotrzebnego dotykania twarzy, intensywnego nagrzewania ciała (sauna, ćwiczenia fizyczne) oraz produktów na bazie alkoholu.