05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

SURGIDERM® – Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Procesy starzenia są naturalną koleją rzeczy, której nie da się uniknąć. Możliwe jest jednak wykonywanie działań pozwalających na starzenie się w sposób piękny, gdyż nie ma nic wspanialszego niż zadbana, jędrna i gładka skóra w każdym wieku. SURGIDERM® jest linią produktów zawierających stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia syntetycznego, którego nowoczesna technologia opatentowana przez CORNEAL® tworzy trójwymiarową, łatwą w aplikacji i wydajną strukturę. Niezwykle elastyczny żel umieszczony jest w gotowej do użytku strzykawce, a stężenie zawartego w nim kwasu hialuronowego wynosi 18 mg/g lub 24 mg/g.

SURGIDERM® 18 jest implantem kwasu hialuronowego o stężeniu 18 mg/g wstrzykiwanym w powierzchowne warstwy skóry właściwej. Produkt ten odznacza się największą płynnością, dzięki czemu doskonale redukuje płytkie zmarszczki okolic oczu („kurze łapki”) i ust („zmarszczki palacza”). SURGIDERM® 18 może być łączony z innymi zabiegami medycyny estetycznej – np. toksyną botulinową.

SURGIDERM® 30 jest implantem kwasu hialuronowego o stężeniu 24 mg/g wstrzykiwanym w głębokie warstwy skóry właściwej. Produkt ten charakteryzuje duża gęstość, dzięki czemu idealnie wypełnia głębokie bruzdy, fałdy zmarszczki, a także doskonale modeluje owal twarzy i zwiększa jaj objętość.


SURGIDERM® 24 XP jest gęstym implantem kwasu hialuronowego o stężeniu 24 mg/g przeznaczonym do redukowania zmarszczek i fałd o średniej głębokości. Może być również z powodzeniem stosowany do modelowania ust.


SURGIDERM® 30 XP jest implantem kwasu hialuronowego o stężeniu 24 mg/g aplikowanym w pośrednie lub głębokie warstwy skóry właściwej o dużej gęstości, plastyczności i jednorodności. Dzięki tym cechom jego aplikacja jest łatwa i zapewnia wyjątkowo trwałe rezultaty. Produkt przeznaczony jest do redukcji średnich i głębokich zmarszczek oraz fałd. Doskonale sprawdza się również przy ogólnym wygładzaniu twarzy, modelowaniu kości policzkowych i modelowaniu ust..

Naukowcy z laboratoriów CORNEAL® dołożyli wszelkich starań w osiągnięciu preparatów o wyjątkowej trwałości, co zapewniają duże stężenie kwasu hialuronowego, wysoka gęstość oraz nowatorski proces stabilizacji. Rezultaty widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu i utrzymują się od 9 do 12 miesięcy i nawet po całkowitym wchłonięciu preparatu, zapewniają widoczne odmłodzenie skóry poprzez poprawę jej nawilżenia.

Zabieg trwa wyjątkowo krótko. Po uprzednim znieczuleniu, oczyszczeniu i odkażeniu skóry, lekarz przechodzi do aplikacji preparatu za pomocą cieniutkiej igły. Wstrzyknięcia są zazwyczaj liniowe i celują bezpośrednio pod zmarszczkę lub bruzdę, którą chcemy wypełnić. Po wykonaniu iniekcji, lekarz prowadzący dokładnie rozmasowuje miejsca wstrzyknięć, tak aby preparat rozłożył się równomiernie na całej powierzchni. Po zakończonej sesji może być zastosowany krem z witaminą K lub inny produkt minimalizujący ryzyko powstawania siniaczków.

Wszystkie produkty SURGIDERM® spełniają wszystkie światowe standardy bezpieczeństwa, preparaty te nie zawierają elementów trwałych, są określane mianem biosyntetycznych oraz biokompatybilnych. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku i nie wymaga on żadnych wcześniejszych przygotowań – można go z powodzeniem wykonać w trakcie przerwy na lunch. Na około 3 dni przed planowanym zabiegiem zaleca się odstawienie aspiryny i innych leków przeciwzapalnych. W samym dniu sesji przed i po jej wykonaniu należy unikać nadmiernej mimiki twarzy, niepotrzebnego dotykania twarzy, intensywnego nagrzewania ciała (sauna, ćwiczenia fizyczne) oraz produktów na bazie alkoholu. Zaraz po zakończonym zabiegu możliwe jest pojawienie się lekkiego obrzęku, zaczerwienienia i bólu, przy czym objawy te ustępują w ciągu 2-3 dni.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem preparatów SURGIDERM®:

ü  ciąża i okres karmienia piersią,

ü  aktywna opryszczka,

ü  infekcje i stany zapalne w okolicy zabiegowej,

ü  skłonność do bliznowacenia,

ü  choroby układu immunologicznego,

ü  alergia na kwas hialuronowy,

ü  immunoterapia,

ü  zakażenia paciorkowcowe.