05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™– połączenie kwasu hialuronowego i mezoterapii

TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™  to ekskluzywny zabieg oparty na koncepcji unikalnego połączenia wypełnienia i mezoterapii. Produkt zbudowany jest na bazie występującego naturalnie w skórze kwasu hialuronowego i starannie dobranych składnikach wzmacniających strukturę skóry i poprawiających jej zdolności odbijania światła. Zabieg zapewnie zatem kompleksowe odżywienie skóry, zwiększenie jej jędrności i gęstości oraz przywrócenie sprężystości. Skuteczności zabiegu dowiedziono w przeprowadzonych badaniach (WSRS: +82,71%, Nawilżenie: +69,32%, Blask cery: +66,66%).

Wskazania do wykonania zabiegu TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™ :

ü  utrata jędrności skóry,

ü  szara, pozbawiona blasku skóra,

ü  cienie pod oczami,

ü  zmarszczki, brak elastyczności skóry,

ü  suchość skóry, odwodnienie skóry,

ü  nierównomierny koloryt skóry, obecność przebarwień,

ü  podtrzymywanie efektów innych zabiegów medycyny estetycznej.

Zasada działania TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™  polega na zastosowaniu kwasu hialuronowego w połączeniu z innymi substancjami poprawiającymi gęstość i nawilżenie skóry, takimi jak: antyoksydanty, minerały i aminokwasy. Efektem działania wszystkich tych składników jest wyraźna poprawa stanu skóry już po pierwszym zabiegu! TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™ aplikowany jest do skóry przy pomocy specjalnej, tępo zakończonej igły – kaniuli. Dodatkową zaletą preparatu TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™ jest zawartość lidokainy o działaniu znieczulającym, co znacząco zwiększa komfort zabiegu. W celu maksymalizacji efektów zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów powtarzanych w 3-tygodniowych ostępach czasu.

Co daje zabieg z użyciem TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™ :

ü  długotrwały efekt nawilżenia skóry dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego i argininy,

ü  regenerację, zwiększoną proliferację i przebudowę komórek skóry, co zwiększa jej spoistość poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – efekt ten uzyskuje się dzięki obecności w składnie szeregu aminokwasów (glicyny, leucyny, proliny i.in.), minerałów oraz witaminy B6,

ü  ochronę antyoksydacyjne i przyspieszoną neutralizację wolnych rodników tlenowych za sprawą glutationu, N-Acetylo-L-Cysteiny oraz kwasu limonowego.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu TEOYSAL REDENSITY I® LIGHT FILLING™ :

ü  ciąża i okres karmienia piersią,

ü  uczulenie na któryś ze składników preparatu,

ü  choroby autoimmunologiczne,

ü  choroba nowotworowa,

ü  infekcje skóry,

 

ü  cukrzyca.