05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Produkty kosmetyczne etre belle

3270 Energy C krem SPF 6 z witaminą C

Energetyzujący krem zawierający kompleks witaminy C zapewniający 24-godzinną, wielokierunkową pielęgnację. Krem przeznaczony jest dla bladej, szarej, pozbawionej blasku i energii skóry, której przywraca wspaniały wygląd poprzez stymulację układu odpornościowego, aktywację syntezy kolagenu oraz spowolnienie procesów starzenia. Główne substancje aktywne warunkujące spektakularne rezultaty to witamina C, witamina E, NMF i ekstrakt z limonki. Produkt posiada również filtr ochronny SPF 6. Krem stosować rano i wieczorem na suchą, oczyszczoną skórę. Zaleca się łączenie kremu z ampułkami z witaminą C etre belle.

Hylauronic 3 TRIPPLE EFFECT

Różnorodne czynniki środowiskowe wywierają negatywny wpływ na naszą skórę, sprawiając, że staje się ona sucha, łuszcząca i zaczyna zdradzać przedwczesne oznaki starzenia. W głównej mierze są to wyniki zmniejszonej zawartości kwasu hialuronowego, co dodatkowo skutkuje utratą elastyczności, wiotczeniem i intensywnym powstawaniem zmarszczek. Już dziś możesz temu zapobiec stosując najnowocześniejszą, trójwymiarowa pielęgnację kwasem hialuronowym! Jego zawartość w kremie w połączeniu z innymi składnikami o działaniu liftingujący pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu ujędrnienia i odmłodzenia skóry!

Korzyści wynikające ze stosowania kremu Hylauronic 3 TRIPPLE EFFECT:

ü  natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się przez długi czas bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów,

ü  wygładzenie, napięcie i ujędrnienie skóry dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego 3,

ü  długotrwała, przyjazna naturze pielęgnacja,

ü  formuła pozbawiona parabenów,

ü  formuła pozbawiona pochodnych PEG,

ü  formuła pozbawiona olejów mineralnych,

ü  formuła pozbawiona substancji o działaniu alergizującym.

Jakie są przyczyny starzenia się skóry:

Kwas hialuronowy i kolagen produkowane są naturalnie przez ludzki organizm warunkując odpowiednią jędrność i młody wygląd skóry. Od 25 roku życia obserwuje się jednak stopniowy spadek produkcji tych substancji i w wieku 40 lat jego produkcja wynosi 40% wartości początkowej, a w wieku 60 lat już tylko 10%. Wynikiem takiej sytuacji jest zaburzona gospodarka kwasu hialuronowego i kolagenu, prowadząca do powstawania zmarszczek i utraty jędrności skóry. W przebiegu procesu starzenia wyróżnia się dwie grupy przyczyn – wewnętrzne (zmniejszanie gęstości komórek i zawartości kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego w skórze i tkankach) i zewnętrzne (stres, używki, brak snu, intensywna ekspozycja na słońce).

Bioaktywne substancje zawarte w kremie 3270 Energy C krem SPF 6 z witaminą C:

ü  Kwas hialuronowy – naturalna substancja występująca w tkankach i płynach organizmu odpowiedzialna za mechaniczne właściwości struktur takie jak wytrzymałość i elastyczność. Zmniejszenie produkcji kwasu hialuronowego w skórze skutkuje utratą jej jędrności i powstawaniem zmarszczek. Kwas hialuronowy jest biopolimerem i występuje w dwóch postaciach – jako wysoko- i niskocząsteczkowy. Na chwilę obecną proces produkcyjny oparty jest na fermentacji specyficznych szczepów bakterii i zapewnia on niezmienną jakość utrzymywaną na najwyższym poziomie. Kwas hialuronowy pełni w naszej skórze funkcję swoistego magazynu wody – ma niezwykłe właściwości umożliwiające związanie 3 litrów wody przez zaledwie 1g jego samego. Ten wyjątkowy magazyn jest odpowiedzialny m.in. za napięcie i elastyczność tkanek, ochronę przed czynnikami środowiskowymi oraz redukcję stanów zapalnych i podrażnień. Kwas wysoko- i niskocząsteczkowy różni się między sobą nie tylko budową chemiczną, ale również działaniem. Głównym efektem użycia kwasu o dużej masie cząsteczkowej jest spektakularna poprawa nawilżenia, wygładzenie zmarszczek oraz samej powierzchni skóry, podczas gdy kwas krótkołańcuchowy, zamknięty w liposomach najefektywniej wpłynie na poprawę jędrności, odbudowę i rewitalizację głębokich warstw skóry, stanowiąc tym samym kosmetyczną alternatywę dla zabiegów iniekcyjnych. Wykorzystana w kremie unikalna kombinacja obu rodzajów kwasu gwarantuje zatem szerokie działanie pielęgnacyjne obejmujące unikalny efekt liftingujący-wygładzający.

ü  QuickliftTM – polimer ksantanu, aktywny składnik bazujący na glukozie. Quicklift T wykazuje dużą zdolność wiązania wody, a poprzez charakterystyczne, przypominające sieć, ułożenie na skórze, tworzy na niej niewidoczną dla oka powłokę nawilżającą. Wygładzenie powierzchni skóry i wypełnienie jej nierówności (w tym drobnych zmarszczek), pozwala na uzyskanie szybkiego i długotrwałego efektu liftingu, świeżości i witalności skóry.

ü  Algi Durvillea antartica – glony z rodzaju brunatnic odznaczające się wysoką zawartością minerałów, witamin, białek i pierwiastków śladowych. Efektem ich zastosowania jest wysoce efektywne nawilżenie, uelastycznienie i przyspieszenie metabolizmu komórkowego skóry.

ü  Olej z rokitnika – substancja pozyskiwana z owoców rokitnika zwyczajnego, zawierająca ogromną dawkę witamin (szczególnie witaminę C). Olej ten obfituje w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (linolowy, oleopalmitynowy) i beta-karoten. Rezultaty po zastosowaniu oleju z rokitnika obejmują wygładzenie i zmiękczenie skóry oraz wspomaganie gojenia się ran (szczególnie polecany w przypadku egzemy).

ü  Skwalan – płynny, przejrzysty olej otrzymywany z kiełków pszenicy lub oliwy. Substancja ta odznacza się wysoką zdolnością absorpcji, jest świetnie tolerowana przez wszystkie rodzaje skór (w tym skóry wrażliwe) i zapewnia im doskonałe nawilżenie oraz wygładzenie, nawet przy ekstremalnej szorstkości.

ü  Olej jojoba – pozyskiwany z owoców wiecznie zielonej rośliny jojoba. Jest to płynny wosk odporny na działanie wysokich temperatur i procesy jełczenia. Zastosowany na skórę przywraca jej optymalny poziom nawilżenia i zwiększa ochronę przeciw szkodliwym czynnikom środowiskowym, pozostawiając jej powierzchnię jedwabiście gładką i miękką.

ü  Olej z nasion winogron – pozyskiwany przez tłoczenie na zimno nasion winogron. Niezwykle ceniona substancja o właściwościach antyoksydacyjnych, wynikających z wysokiej zawartości polifenoli i witaminy E. W jego składzie w ogromnej ilości występują również nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina A i C, składniki mineralne oraz pierwiastki śladowe.

ü  Eyeseryl T – tetrapeptyd (peptyd zbudowany z czterech aminokwasów), wykazujący zbawienne działanie na okolicę oczu. Substancja doskonale redukuje opuchliznę, rozjaśnia cienie pod oczami i wygładza drobne zmarszczki. Jego dodatkową zaletą jest zapobieganie procesowi glikozylacji – w wykonu którego dochodzi do utwardzania włókiem kolagenowych, zwiększającego ich kruchość.

Quicklift 3802 Serum na dzień i na noc

Serum o działaniu wygładzającym, polecane do każdego rodzaju skóry, o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego i Quicklift T. Kwas hialuronowy z zastosowanym wielopoziomowym systemem wiązania wilgoci doskonale wypełnia skórę, uzupełniając jej niedobry wodne, zaś Quicklift T gwarantuje widoczny efekt liftingu bez użycia skalpela. Po zastosowaniu serum skóra odzyskuje witalność i młodzieńczy wygląd, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Substancjami pomocniczymi o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych są ponadto mocznik i seryna. Serum zaleca się stosować rano i wieczorem na oczyszczoną, lekko wilgotną skórę, z jednoczesnym wykonaniem krótkiego masażu.

 

Korzyści wynikające ze stosowania Quicklift 3802 Serum na dzień i na noc:

ü  natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się przez długi czas bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów,

ü  wygładzenie, napięcie i ujędrnienie skóry dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego i Quicklift T,

ü  długotrwała, przyjazna naturze pielęgnacja,

ü  formuła pozbawiona parabenów,

ü  formuła pozbawiona pochodnych PEG,

ü  formuła pozbawiona olejów mineralnych,

 

ü  formuła pozbawiona substancji o działaniu alergizującym.