05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

EXILIS - NOWOŚĆ - 100% REDUKCJI KOMÓREK TLUSZCZOWYCH - PRZEŁOMOWY SYSTEM ROZPUSZCZANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, MODELOWANIA SYLWETKI I REDUKCJI CELLULITU !

Exilis® BTL jest jedynym urządzeniem wykorzystującym jednocześnie efekty terapeutyczne fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, ujędrnienia skóry i eliminacji cellulitu. Exilis® BTL to urządzenie medyczne, którego bezpieczeństwo i efektywność potwierdza certyfikat FDA oraz szereg badań klinicznych i laboratoryjnych. Zabiegi z wykorzystaniem Exilis® BTL stanowią alternatywę dla inwazyjnych i związanych z dużą ilością powikłań, inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej, pozwalając na bezpieczną terapię modelującą sylwetkę. Zabieg z użyciem Exilis® BTL sprawdzi się zatem doskonale w przywracaniu jędrności i modelowaniu obszarów takich jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi.

W urządzeniu zastosowano także nowy program stanowiący połączenie prądu wysokiej częstotliwości, ultradźwięków oraz chłodzenia dla zapewnienia jeszcze lepszych rezultatów poprawy napięcia, sprężystości i jędrności skóry z redukcją tkanki tłuszczowej.

Rewolucyjna technologia RID przekłada się na 3 proste kroki działania zabiegu:

ü  Rozpoznanie (reach) – skierowanie skoncentrowanej energii precyzyjnie  w docelową tkankę tłuszczową z jednoczesnym zastosowaniem chłodzenia warstw powierzchownych. W tym etapie uzyskuje się jednolite pobudzenie cząsteczek przy zachowaniu największego bezpieczeństwa.

ü  Izolacja (isolate) – za pośrednictwem fal ultradźwiękowych dochodzi do przerwania zwłóknień w strukturach tłuszczowych, co powoduje podział skumulowanych komórek tłuszczowych, na pojedyncze jednostki – łatwo dostępne i bardziej podatne na działanie terapii.

ü  Dezaktywacja (deactivate) – przyspieszanie aktywności metabolicznej komórek i procesów miejscowej lipolizy tkanki tłuszczowej. Liczba adipocytów ulega redukcji, a ich objętość zmniejszeniu.

Zabieg trwa około 1-1,5 godziny, a efekty są zauważalne zaraz po jego zakończeniu. Mechanizm zabiegu jest niezwykle efektywny i oparty na podgrzewaniu obszaru zabiegowego do temperatury ok. 40˚C, co przyspiesza metabolizm komórkowy. Złogi tłuszczowe ulegają rozbiciu, a uwolniony z nich ciekły tłuszcz jest łatwo metabolizowany. Po wykonaniu zabiegu specjalista wykonujący zabieg dokonuje pomiarów obwodu obszaru zabiegowego, poświadczających skuteczność terapii, a utrata obwodu może sięgać nawet 5 cm. Dodatkową zaletą działania podwyższonej temperatury jest pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry i redukuje widoczność cellulitu. Wszystkie te działania zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych i klinicznych. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

Rezultaty obserwowane po wykonaniu zabiegu z użyciem Exilis® BTL:

ü  wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki,

ü  poprawa konturu wybranych obszarów,

ü  redukcja tkanki tłuszczowej,

ü  ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry,

ü  redukcja widoczności rozstępów,

ü  redukcja cellulitu.

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów terapii, zabieg Exilis® BTL jest często łączony z zabiegiem Eat SkinShock. Rezultaty działanie pierwszego zabiegu potęgowane są zbawiennymi właściwościami drenażu limfatycznego. Drenaż limfatyczny to doskonały sposób potęgowania działania Exilis® BTL dzięki udrażnianiu kanałów limfatycznych i pozbywaniu się szkodliwych produktów przemiany materii. Rekombinowany zabieg wpływa doskonale również na ujędrnienie skóry i redukcję widoczności cellulitu.

Zalety płynące z wykonywania zabiegu Exilis® BTL lub zabiegu łączonego Exilis® BTL i Eat SkinShock:

ü  brak okresu rekonwalescencji,

ü  zabieg całkowicie bezbolesny,

ü  efekty widoczne po pierwszym zabiegu,

ü  równomierne, szybko postępujące rezultaty,

ü  krótka seria zabiegowa (4-6 sesji).

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Exilis® BTL lub zabiegu łączonego Exilis® BTL i Eat SkinShock:

ü  ciąża,

ü  zaburzenia psychiczne,

ü  gruźlica,

ü  ostre stany zapalane i infekcje skóry,

ü  niewydolność krążenia, zakrzepica, zaburzenia krzepliwości krwi, choroby krwi,

ü  przyjmowanie leków rozrzedzających krew,

ü  leczenie glikokortykosterydami,

ü  nowotwory, radioterapia,

ü  metalowe implanty lub rozrusznik serca,

ü  miesiączka,

ü  stany gorączkowe,

ü  niewydolność nerek lub wątroby,

ü  zaburzenia czucia,

 

ü  wrzody trawienne.