05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Peelingi kosmetyczne

„Natinuel” to ekskluzywna Włoska linia kosmetyczna, której produkty wykazują niezwykłą skuteczność i aktywność dermatologiczną w stosunku do wielu problemów skórnych. Te najwyższej jakości bioceutyki, bogate w różnorodne substancje aktywne od biopeptydów po kwasy organiczne, umożliwiają wielokierunkowe działanie na powierzchownie i głębokie warstwy skóry, czego potwierdzeniem jest uznanie linii przez A.M.I.A – Włoskie Towarzystwo Medycyny Anti-Aging.

Wskazania do zastosowania bioceutyków „Natinuel”:

ü  starzenie się skóry,

ü  fotostarzenie (uszkodzenia skóry spowodowane szkodliwym działaniem promieni UV),

ü  zmarszczki,

ü  zaburzenia pigmentacji, przebarwienia, nierównomierny koloryt skóry,

ü  rozszerzone pory,

ü  zmiany trądzikowe oraz powikłania potrądzikowe (blizny, przebarwienia),

ü  suchość, szorstkość skóry.

Peeling Migdałowy

Zabieg z użyciem kwasu migdałowego dedykowany jest osobom z każdym rodzajem skóry do pielęgnacji twarzy i ciała. Może być bezpiecznie stosowany również w przypadku skóry bardzo wrażliwych, delikatnych i wykazujących nietolerancję wobec innych kwasów. Działanie odmładzające i regenerujące zabiegu wynika z wysokich właściwości bio-ochronnych kwasu migdałowego. Zabieg może być z powodzeniem wykonywany przez cały rok, włącznie z okresem letnim. Wynika to z faktu, że w przeciwieństwie do innych kwasów, kwas migdałowy nie uwrażliwia skóry wobec promieni UV, a tym samym nie prowadzi do powstawania przebarwień po ekspozycji na słońce. Poprzez zwiększanie odporności skóry na szkodliwe działanie promieniowania UV zapobiega powstawaniu zmian skórnych spowodowanych fotostarzeniem. Zabieg ten jest idealny dla osób chcących cieszyć się piękną, młodą i zdrową skórą oraz wspaniałą opalenizną. Czas trwania zabiegu wynosi około 50 minut.

Peeling złożony Gliko Plus 25%, 35%, 50%

 

Zabieg polecany jest osobom posiadającym skórę starzejącą się, zwiotczałą, szorstką, z objawami fotostarzenia. Doskonale sprawdzi się również w przypadku zrogowaceń, zaburzeń pigmentacji oraz w leczeniu trądziku i związanych z nim blizn czy przebarwień. Po zabiegu skóra staje się wyraźnie bardziej nawilżona, gładsza, odzyskuje młody wygląd i zdrowy blask. Poprawie i nasileniu ulegają ponadto skórne mechanizmy obronne przeciw wolnym rodnikom. Czas trwania zabiegu wynosi około 60 minut.