05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

 

Jeśli Twoje marzysz o wspaniale wyglądających rzęsach 24 godziny na dobę i zrezygnowaniu z czasochłonnego ich tuszowania, zabieg przedłużania i zagęszczania metodą 1:1 jest wprost stworzony dla Ciebie! Naturalny wygląd, idealna długość i gęstość przez okres do 8 tygodni to gwarantowane efekty oferowanego przez naszą placówkę zabiegu.

 

Wykorzystywana metoda 1:1 opiera się na mocowaniu przy użyciu specjalnego kleju pojedynczej rzęsy jedwabnej do pojedynczej rzęsy naturalnej, jedna po drugiej aż do uzyskania pożądanego efektu. Rezultatem są rzęsy gęstsze i dłuższe o nawet 50%! Metoda 1:1 gwarantuje wygląd rzęs identyczny z naturalnym i eliminuje konieczność stosowania tuszu do 2 miesięcy (długość trwania cyklu życiowego rzęsy naturalnej, po którym naturalna rzęsa wypada) od wykonania zabiegu. Po upływie 3-4 tygodni wskazane jest wykonanie uzupełnienia, które da gwarancję idealnego wyglądu przez resztę okresu noszenia i podtrzyma osiągnięty efekt zagęszczenia i wydłużenia.

 

W naszej placówce wykorzystujemy wyłącznie produkty i rzęsy Secret Lashes – w pełni wodoodporne i występujące w różnych długościach i grubościach. Dzięki temu możliwe jest indywidualne dobranie pożądanych długości, grubości oraz stopnia wygięcia rzęs, zgodnie z Państwa oczekiwaniami – od stylizacji jak najbardziej naturalnych po spektakularne, idealne na specjalne okazje. Marka Secret Lashes oferuje produkty charakteryzujące się najwyższą jakością. Wykorzystywane do zabiegu rzęsy wytworzone są z jedwabiu wzbogaconego domieszką syntetyczną, co zwiększa ich trwałość i umożliwia uzyskanie pożądanych profilów rzęsy – różnorodnej długości, grubości i skrętu. Klej używany do mocowania rzęs jest w pełni bezpieczny i niewidoczny po wyschnięciu dla uzyskania jeszcze naturalniejszego efektu.

 

Profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs wykonywane jest przez wykwalifikowany personel i stanowi zabieg w pełni bezbolesny i niezwykle relaksujący. Czas trwania procedury uzależniony jest od ilości doklejanych rzęs i wynosi około 60-180 minut. Aplikacja rzęs nie pogarsza stanu rzęs, nie wpływa również w żaden sposób na powieki. Rzęsy można nosić długofalowo, pamiętając o zabiegach uzupełniających co 3 – 4 tygodnie.


Zalety profesjonalnego zagęszczania i przedłużania rzęs za pomocą produktów Secret Lashes:

 

ü  natychmiastowy efekt zagęszczenia, podkręcenia i pogrubienia rzęs odpowiadający indywidualnym preferencjom pacjenta,

ü  stosowanie najwyższej klasy rzęs, charakteryzujących się lekkością, miękkością i połyskiem,

ü  rzęsy posiadają specjalnie wyprofilowane, zwężające się końcówki, co daje efekt rzęsy identycznej z naturalną

ü  oszczędność czasu przy wykonywaniu makijażu – brak konieczności tuszowania czy stosowania zalotki,

ü  łatwość utrzymania higieny okolicy oka – z rzęs bez najmniejszego trudu zmywają się wszelkie zanieczyszczenia – brud, kurz, tłuszcz, makijaż,

ü  idealnie gładka, nieporowata powierzchnia rzęs nie przyciąga zanieczyszczeń i nie prowadzi do ich kumulacji,

ü  brak konieczności zmiany trybu życia w celu utrzymania długotrwałego efektu - rezultat jest stały 24 godziny na dobę, bez względu na porę dnia czy wykonywane czynności i aktywności (rzęsy odporne na pot, łzy, promieniowanie słoneczne),

ü  wodoodporność rzęs (umożliwiająca swobodne korzystanie np. z basenów, pływalni itp.) oraz brak wpływu wysokich temperatur na ich wygląd (rzęsy idealne na lato).

 

Zalecenia pielęgnacyjne po zagęszczeniu i przedłużeniu rzęs przy użyciu Secret Lashes:

 

ü  Należy zmywać makijaż wodą z żelem do mycia twarzy lub przy użyciu płynów micelarnych.

ü  Nie poleca się zmywać makijażu preparatami w formie olejowej, o dużej zawartości tłuszczy, gdyż wchodzą one w reakcje ze składnikami używanego do mocowania rzęs kleju, zmniejszając jego efektywność.

 

ü  Rano i wieczorem rzęsy należy szczotkować, wykorzystując do tego specjalną szczoteczkę, otrzymaną od specjalisty wykonującego zabieg po jego zakończeniu.