05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

EAT™ SkinShock® – drenaż limfatyczny i usuwanie cellulitu

 

EAT Skin Shock® to nowoczesna technologia stworzona przez markę BTL oparta na kombinacji fal akustycznych i elektrycznych oddziałujących poprzez specjalistyczną głowicę na obszar skóry dotknięty problemem. EAT Skin Shock® ułatwia formowanie się nowej tkanki, wzmacnia budowę i jędrność skóry poprzez hamowanie procesów starzenia. Wytwarzane przez impulsy akustyczne wibracje powodują naprzemienne mechaniczne rozciąganie i relaksację tkanki łącznej, umożliwiając jej odzyskanie pierwotnej elastyczności i funkcjonalności.

Zabieg EAT Skin Shock® wykazuje wszechstronne działanie odmładzające, ujędrniające, redukujące widoczność rozstępów i antycellulitowe. Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, usprawnienie metabolizmu komórkowego – to tylko niektóre efekty stymulacji skóry przy pomocy EAT Skin Shock®! Zabieg można wykonywać na niemalże każdym obszarze ciała, a w szczególności na brzuchu, pośladkach, udach i ramionach. Skuteczność zabiegu została potwierdzona w badaniach klinicznych, a rezultaty są widoczne już po pierwszej sesji!

Rezultaty uzyskiwane po zabiegu EAT Skin Shock®:

ü  redukcja cellulitu,

ü  ujędrnienie skóry, poprawa jej elastyczności i napięcia,

ü  wygładzenie struktury skóry,

ü  drenaż limfatyczny,

ü  poprawa kolorytu skóry,

ü  minimalizacja widoczności blizn i rozstępów.

Zabieg trwa około godziny i jest całkowicie nieinwazyjny – nie wymaga zatem żadnego okresu rekonwalescencji. W trakcie 24 godzin po zabiegu zaleca się wypijanie około 2 litrów wody oraz zachowywanie umiarkowanej aktywności fizycznej. Dla uzyskania najlepszych rezultatów rekomenduje się przeprowadzenie serii składającej się z 4 zabiegów EAT Skin Shock®.


Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów terapii, zabieg Eat SkinShock jest często łączony z zabiegiem Exilis® BTL. Dostępne są dwa warianty kombinacji:

ü  EXILIS®     Program – Likwidacja Tkanki Tłuszczowej  +  EAT Skin Shock® Program – Drenaż Limfatyczny

ü  EXILIS®     Program – Ujędrnianie Skóry + EAT Skin Shock® Program – Ujędrnianie i Odmładzanie Skóry

Rezultaty drenażu limfatycznego potęgowane są zbawiennymi właściwościami redukującego lokalne otłuszczenia Exilis® BTL. Rekombinowany zabieg wpływa doskonale na ujędrnienie skóry i redukcję widoczności cellulitu. Przed rozpoczęciem zabiegu i zaraz po nim, dokonywane SA pomiary poświadczające efektywność terapii – do 5 cm mniej w obwodzie obszarów poddawanych zabiegowi!

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Eat SkinShock oraz Eat SkinShock plus EXILIS®:

ü  ciąża i okres karmienia piersią,

ü  obecność metalowych implantów w ciele,

ü  rozrusznik serca,

ü  nowotwory,

ü  choroby serca i układu sercowo-krążeniowego,

ü  przyjmowanie leków rozrzedzających krew.