05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

USUWANIE PRZEBARWIEŃ (COSMELAN)

Plamy i przebarwienia na twarzy i ciele często spowodowane są nadmierną ekspozycją na słońce, przyjmowaniem leków (np. środków przeciwdepresyjnych, przeciwbólowych, antybiotyków) lub zmianami hormonalnymi, których przyczyną może być ciąża, menopauza czy doustna terapia hormonalna. Mogą występować na różnych poziomach skóry. Najłatwiej usunąć zmiany w naskórku, najtrudniej – w skórze właściwej.

 

Zabieg

Usuwanie przebarwień skóry występujących w obrębie twarzy, szyi i dekoltu przeprowadzamy za pomocą preparatu Cosmelan, który hamuje tyrozynazę i eliminuje nawet intensywne plamy. Po przygotowaniu skóry do przyjęcia preparatu oraz położeniu maski pacjent udaje się do domu, gdzie po zaleconym czasie usuwa preparat ze skóry, następnie przez mniej więcej 3 miesiące pielęgnuje skórę specjalnym kremem bogatym w substancje aktywne.

 

Wskazania

Zabieg ten to idealne rozwiązanie dla osób mających plamy i przebarwienia na tle hormonalnym oraz wywołane promieniami UV, rozszerzone pory, zmarszczki lub przemęczoną skórę.

 

Przeciwwskazania

Usuwanie przebarwień odradzamy kobietom w ciąży, a także osobom cierpiącym na trądzik, stany zapalne, opryszczkę oraz stosującym pochodne witaminy A.

 

Optymalna liczba zabiegów

Zwykle zalecamy 1 zabieg.

 

Informacje dodatkowe

Cosmelan ma bardzo silne działanie, ale przy prawidłowym użyciu jest bezpieczny. Szybkość leczenie zależy od typu skóry. Pierwsze efekty widać po 7–10 dniach. Pełen rezultat uzyskuje się po miesiącu. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry w czasie całej kuracji.