05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Hydrolifting JUVEDERM® HYDRATE


Juvéderm® HYDRATE jest preparatem stworzonym z myślą o przywróceniu dogłębnego nawilżenia skóry, która z wiekiem traci objętość, elastyczność i młodzieńczy blask. Produkt poprzez działanie na granicy naskórka i skóry właściwej fenomenalnie polepsza kondycję skóry. Juvéderm® HYDRATE nie jest wypełniaczem i uznany został za najlepiej tolerowany przez skórę zabieg długotrwale nawilżający, co potwierdzają liczne testy kliniczne, a także uznanie FDA (amerykańskiej agencji ds. żywności i leków). Zabieg polecany jest do terapii obszarów, które najszybciej zdradzają oznaki upływającego czasu – twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Uzyskiwane rezultaty są naturalne i widoczne już po pierwszym zabiegu!


Podstawą produktu jest kwas hialuronowy – naturalny składnik występujący powszechnie w ludzkim organizmie, którego ilość niestety zmniejsza się wraz z wiekiem. Dzięki ogromnej zdolności wiązania wody, jego dostarczanie od zewnątrz pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów przywracania objętości i nawilżenia skóry. Cechą odznaczającą Juvéderm® HYDRATE wśród innych preparatów jest nowoczesna formuła niusieciowanego kwasu hialuronowego w postaci gładkiego, jednolitego, wzbogaconego mannitolem żelu.

 

Zabieg trwa około 15-30 minut i polega na śródskórnej aplikacji preparatu za pomocą tradycyjnej iniekcji. W celu minimalizacji nieprzyjemnych doznań, przed przystąpieniem do zabiegu, wykonywane jest miejscowe znieczulenie przy pomocy kremu Emla. Terapia jest mało inwazyjna i po jej przeprowadzeniu można natychmiast wrócić do wykonywania codziennych aktywności. W celu uzyskania maksymalnych efektów hydroliftingu rekomendowane jest wykonanie serii 3-4 zabiegów co 3-4 tygodnie.

 

Efekty po zabiegu obejmują głębokie nawilżenie, wypłycenie zmarszczek, wygładzenie i uelastycznienie skóry. Obszary poddane działaniu Juvéderm® HYDRATE stają się wyraźnie odświeżone i odzyskują naturalny blask!

 

Na dzień przed zabiegiem i w dniu zabiegu zaleca się unikanie spożywania alkoholu. Nie należy także stosować aspiryny i innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz witaminy E. Nie zaleca się ponadto wykonywanie zabiegu w trakcie miesiączki. Zaraz po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie i zasinienie w miejscach iniekcji, które to objawy ustępują całkowicie po upływie ok. 2 dni.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Juvéderm® HYDRATE:

ü  ciąża i okres karmienia piersią,

ü  uczulenie na któryś za składników preparatu,

ü  aktywna opryszczka,

ü  stany zapalne i infekcje skóry,

ü  skłonność do bliznowacenia,

 

ü  terapia antybiotykowa.