05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

JUVEDERM® ULTRA – Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Wypełniacze wstrzykiwane są w głębsze warstwy skóry w obszary, w których doszło do zapadnięcia, pomarszczenia czy występowania blizn zanikowych. Po aplikacji te naturalne lub syntetyczne produkty poprawiają owal twarzy, umożliwiają wyrównanie i powiększenie konturu ust, wygładzają zmarszczki i bruzdy, przywracając młodzieńczy wygląd. Na rynku obecna są różne rodzaje wypełniaczy, jednak najpopularniejszym typem są produkty zawierające kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy to substancja niezbędna do utrzymania prawidłowego poziomu nawilżenia oraz jędrności skóry i występuje naturalnie w niemalże wszystkich strukturach naszego organizmu. Kwas jest zatem biokompatybilny (niezwykle rzadko dochodzi do rozwoju reakcji alergicznych), a dzięki temu możliwe jest jego szerokie stosowanie w medycynie różnych specjalizacji (leczenie reumatoidalnego zapalenie stawów, chirurgia oka)

Juvederm®ULTRA ma nowoczesną, stworzoną z myślą o najbardziej komfortowym przebiegu zabiegu i gwarantującą najlepsze, naturalne efekty. Gładka konsystencja wstrzykiwanego żelu pozwala na wypełnianie problematycznych miejsc wyjątkowo precyzyjnie, a jego wzbogacenie w środek znieczulający, minimalizuje nieprzyjemne doznania i czyni sam zabieg komfortowym. Formuła Juvederm®ULTRA gwarantuje również mniejsze nasilenie pozabiegowego zaczerwienienia i obrzęku, dzięki czemu natychmiast po jego wykonaniu można powrócić do wykonywania codziennych aktywności. Na kilka dni przed planowanym zabiegiem zaleca się odstawienie aspiryny, leków rozrzedzających krew oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych – gwarantuje to wyższe bezpieczeństwo zabiegu i zminimalizuje ryzyko wystąpienia zsinień i krwawienia po iniekcji.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z lekarzem specjalistą i trwa około 15 – 20 minut. Spektakularne efekty obserwuje się w przypadku wygładzania fałdów i zmarszczek statycznych  (np. fałdów nosowo-wargowych) oraz modelowania konturu ust i są one widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu. Rezultat utrzymuje się przez długi okres – do 12 miesięcy. W momencie kiedy efekty zaczynają się zmniejszać, zabieg można powtarzać. Długość utrzymywanie się efektów zabiegi uwarunkowana jest wieloma czynnikami, takimi jak:

ü  miejsce iniekcji,

ü  ilość wstrzykniętego preparatu,

ü  wiek,

ü  styl życia,

ü  ogólny stan zdrowia i kondycji skóry pacjenta.

 

Po wykonanym zabiegu mogą pojawić się efekty niepożądane takie jak obrzęki lub siniaki w miejscach iniekcji, objawy te ustępują jednak szybko i mogą być łatwo zamaskowane przy pomocy makijażu. Jeśli utrzymują się one powyżej tygodnia, należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza, gdyż każdy zabieg iniekcyjny może nieść ze sobą ryzyko infekcji.