05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

JUVEDERM® VOLUMA – Kwas hialuronowy – zabiegi wolumetryczne


Juvéderm® VOLUMA jest preparatem na bazie kwasu hialuronowego, służącym do przeprowadzania zabiegów wolumetrycznych – poprawiających owal twarzy i przywracających jędrność tkanek. Wraz z postępem procesów starzenia dochodzi do zmniejszania ilości podskórnej tkanki tłuszczowej i jej migracji ku dolnym partiom twarzy. Skutkuje to utratą objętości strategicznych obszarów twarzy i jej młodzieńczego owalu, co może dawać efekt surowych, ostrych rysów. Zastosowanie wypełniaczy umożliwia przywrócenia naturalnej objętości miejsc, w których zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej jest największe – okolicy kości policzkowych, fałdów nosowo-wargowych, skroni, kątów ust, oczodołów, „doliny łez”, szyi i żuchwy.

Zabiegi wolumetryczne nie tylko poprawiają objętość i wygląd owalu twarzy, ale również zapewniają efekt subtelnego liftingu. Wypłyceniu ulegają zmarszczki i bruzdy, przywrócona zostaje młodzieńcza gładkość skóry. Ekspert w dziedzinie estetyki twarzy dr Herve’a Raspaldo stwierdził, że atrakcyjność twarzy uwarunkowana jest zaokrąglonymi konturami, wysokimi kośćmi policzkowymi i wyraźną linią żuchwy. Atrybuty te tworzą tzw. „trójkąt piękna” zwany inaczej „sercem twarzy” – z podstawą w górnej, a wierzchołkiem w dolnej części twarzy. Zachowanie tych nienagannych proporcji jest możliwe właśnie dzięki użyciu Juvéderm® VOLUMA. Bezpośrednio po zabiegu obserwuje się powrót pełnych policzków, ujędrnionych, wysokich kości policzkowych, poprawę owalu twarzy, kształtu podbródka i linii żuchwy, czyli wszystkich cech delikatnego, młodszego wyglądu.

Zabieg jest wyjątkowo krótki – około 30 minut, przed jego wykonaniem wykonuje się miejscowe znieczulenie skóry w celu minimalizacji nieprzyjemnych odczuć, a efekty zauważalne są natychmiast po aplikacji preparatu. Rezultaty zabiegu są wyjątkowo trwałe i utrzymują się nawet do 18 miesięcy od wykonania zabiegu. Produkt Juvéderm® VOLUMA w odróżnieniu od swoich poprzedników Juvéderm® ULTRA 2 i 3 sprawdza się nie tylko w redukcji drobnych zmarszczek wokół ust, oczu i nosa, ale również w spektakularnym przywracaniu objętości dużym obszarom twarzy. Formuła Juvéderm® VOLUMA zapewnia bezpieczną, delikatną aplikację i naturalny efekt.

Zabieg wolumetryczny Juvéderm® VOLUMA wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta polegającego na odstawieniu aspiryny i leków o działaniu przeciwzapalnym, rezygnacji z sauny, solarium, wysiłku fizycznego oraz kąpieli słonecznych (w dniu wykonania zabiegu). Dzień przed planowaną sesją oraz do dwóch dni po jej wykonaniu zaleca się unikanie spożywania alkoholu, stosowania produktów z witaminą E oraz preparatów i suplementów z wyciągiem z Gingko. Niewskazane jest również wykonywanie zabiegu w czasie trwania miesiączki.

Od razu po zakończonym zabiegu pacjent może powrócić do wykonywania codziennych aktywności. Bezpośrednio po sesji może pojawić się delikatne zaczerwienienie, zasinienie, obrzęk i ból w miejscy aplikacji, które to objawy ustępują w ciągu 2-3 dni. Przez czas kilu godzin od wykonania zabiegu należy unikać niepotrzebnego dotykania, masowania twarzy oraz nadmiernej mimiki. W czasie do 3 dni od terapii Juvéderm® VOLUMA nie powinno się korzystać z saun, basenów, siłowni oraz kąpieli słonecznych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Juvéderm® VOLUMA:

ü  ciąża i okres karmienia piersią,

ü  uczulenie na kwas hialuronowy pozyskiwany syntetycznie,

ü  choroby immunologiczne,

ü  łuszczyca,

ü  trądzik,

ü  aktywna opryszczka, epilepsja, stany zapalne skóry,

 

ü  skłonność do bliznowacenia.