05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Leczenie dermatologiczne

W naszej placówce pracują lekarze specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w pracy zawodowej, udzielając konsultacji dermatologicznych z zakresu dermatologii estetycznej i dermatologii dziecięcej.

Opieka dermatologiczna polega nie tylko na diagnostyce i leczeniu chorób skóry, jej przydatków i błon śluzowych, ale również na działaniach prewencyjnych oraz usuwaniu defektów i zmian będących wynikiem określonej jednostki chorobowej. Właściwie prowadzony proces diagnozowania i leczenia jest podstawowym warunkiem osiągnięcia sukcesów terapeutycznych. Nasi lekarze podczas wywiadu lekarskiego uzyskują wszystkie niezbędne informacje o potrzebach pacjentów, stanie ich skóry, zaawansowaniu problemów, choroby lub procesów starzenia. Sumarycznym efektem prowadzonych przez nich działań jest indywidualizacja działań leczniczych, dopasowanych idealnie do sytuacji i stanu pacjenta, gwarantując mu zadowolenie i pełną satysfakcję.

U naszych specjalistów uzyskają Państwo konsultacje, pełną diagnostykę i szczegółowe rady dotyczące leczenia chorób i problemów skóry dorosłych i dzieci, takich jak:

ü  trądzik młodzieńczy, zwykły, wieku dorosłego,

ü  łojotokowe zapalenie skóry,

ü  choroby grzybicze,

ü  choroby przydatków skóry – włosów, paznokci,

ü  łuszczyca,

ü  alergie skórne,

ü  atopowe zapalenie skóry,

ü  znamiona barwnikowe,

ü  bielactwo,

ü  choroby pęcherzowe i inne dotyczące tkanki łącznej,

ü  choroby wirusowe (brodawki wirusowe),

ü  brodawki łojotokowe,

ü  włókniaki i narośla skórne,

ü  nadpotliwość,

 

ü  dermatoskopowe badanie i diagnostyka znamion.