05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Liftmassage® Endermologie™ – masaż liftingujący, wygładzanie skóry

Liftmassage® Endermologie™ to terapia przeciwstarzeniowa opierająca się na mechanicznej stymulacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu do naturalnego liftingu. Podczas zabiegu pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny przez fibroblasty, dzięki czemu skóra ulega pojędrnieniu i wygląda młodziej. Dzięki zastosowaniu unikalnej techniki LPG terapia jest wyjątkowo delikatna i skuteczna, co potwierdzają ośrodki naukowe na całym świecie. Liftmassage® Endermologie™ stymuluje wyłącznie naturalne procesy regeneracyjne w organizmie, jest zatem całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna.

Rodzaje terapii prowadzonych za pomocą Liftmassage® Endermologie™:

ü  likwidowanie obrzęków – spowodowanych zatrzymywaniem wody, stresem, zmęczeniem lub zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej,

ü  ujędrnianie – poprawa jędrności, kolorytu skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu,

ü  modelowanie – redukcja lokalnych otłuszczeń, poprawa owalu twarzy,

ü  lifting – redukcja głębokości zmarszczek i bruzd skóry prowadząca do jej wygładzenia.

 

Aparat Cellu M6 Keymodule posiada dwie głowice z klapkami magnetycznymi przeznaczone do różnych rodzajów i problemów skóry, które dopasowują się do jej kształtu. Rytmiczny masaż podciśnieniowy w połączeniu z równoczesnym masażem wibracyjnym zapewniają głęboką, trójwymiarowa stymulację głębokich warstw skóry, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększając mikrokrążenie, dotleniając i usuwając zastoje limfatyczne. Efekty widoczne są już po pierwszy zabiegu i obejmują ujędrnieni, wygładzenie, poprawę napięcia skóry, redukcję zmarszczek i udoskonalenie jej owalu. W celu uzyskania najlepszych rezultatów rekomenduje się przeprowadzenie serii zabiegów.