05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

Lipomassage® Endermologie™ – modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry

Zabieg endermolgii stworzony przez francuską firmę LPG to światowy lider w wyszczuplaniu, zwalczaniu cellulitu oraz modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki na świecie. Rezultaty zabiegowe zostały udokumentowane klinicznie, a ich potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez FDA. Endermologia to zabieg całkowicie nieinwazyjny, którego zasada działania opiera się na stymulowaniu naturalnych procesów organizmu prowadząc do poprawy wyglądu i samopoczucia na długi czas. Zabieg polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom!

W naszej placówce zabieg Lipomassage® Endermologie™ wykonywany jest przy pomocy dwóch urządzeń - Endermologie® Cellu M6 Keymodule I2 oraz Endermologie® Lipo M6.

Spektakularne rezultaty uzyskiwane po zabiegu obejmują:

ü  skuteczną redukcję cellulitu niezależnie od stopnia zaawansowania i miejscowej otyłości,

ü  utratę obwodu obszaru zabiegowego do kilkunastu centymetrów,

ü  minimalizację zastojów limfatycznych,

ü  ujędrnienie skóry, poprawę jej elastyczności i gładkości,

ü  redukcję widoczności rozstępów,

ü  relaksację i rozluźnienie.


Cellulit to problem dotykający aż 9 na 10 kobiet, niezależnie od wagi czy wieku. Siedzący tryb życia, nieprawidłowa dieta, zaburzenia hormonalne i zbyt ciasne ubranie – wszystkie te czynniki prowadzą do stopniowego uwydatniania się problemu na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki zabiegowi Endermologie® proces ten można nie tylko minimalizować, ale i zapobiegać jego dalszemu rozwojowi!

Unikalny, innowacyjny proces masażu dwiema elektronicznie sterowanymi rolkami z jednoczesnym zastosowaniem ciągłego lub rytmicznego podciśnienia pozwala na stworzenie fałdu skóry, zwijanego przez pierwszą, a rozwijanego przez drugą rolkę. W celu osiągnięcia pełnej mobilizacji tkanki, rolki obracają się nie tylko wokół własnej osi, ale również względem siebie, zgodnie z dobranymi do problemu parametrami. Aparaty Urządzenia Cellu M6® Keymodule I2 oraz Lipo M6 sterowane są specjalnym mikroprocesorem posiadającym kilkadziesiąt różnych programów celujących wprost w problem lub wspomagających efekty innych zabiegów takich jak np. liposukcja.

 

Zabieg trwa około 40 minut, a rekomendowana ilość powtórzeń w serii wynosi 10-15. Początkowo częstotliwość zabiegów wynosi 2 w tygodniu, później zmniejsza się do jednej sesji tygodniowo. W trakcie trwania zabiegu, pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium, chroniący przed urazami mechanicznymi, ale nie powodujący ograniczenia ruchów. W czasie trwania terapii zaleca się spożywanie około 2 litrów wody dziennie, przestrzeganie zasad zdrowego żywienia oraz wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Przed rozpoczęciem serii zabiegów oraz po jej zakończeniu dokonywane są pomiary poświadczające uzyskiwane rezultaty -nawet do dwóch rozmiarów mniej!